PADI Deep Diver Kurs nurkowania głębokiego

Dlaczego warto?
Po zakończeniu pierwszego kursu nurkowania PADI Open Water Diver (PADI OWD) okazało się, że nurkowanie jest kurs nurkowania głębokiego łatwiejsze i przyjemniejsze niż sądziłeś pierwotnie. Zaczynasz interesować się coraz głębszymi nurkowaniami, uczestniczysz w kursie PADI Advanced Open Water Diver (PADI AOWD), który rozszerza Twoje umiejętności nurkowe do głębokości 30 m. Ale wciąż myślisz o zanurzeniach głębiej i głębiej, o ekscytacji głębią wielkiego błękitu oraz eksploracji znajdujących się głębiej niż 30 m atrakcji podwodnego świata. Odkrywasz, że jest coś tajemniczego i ekscytującego w nurkowaniach głębokich, które interesują Cię coraz bardziej.
Czego się nauczysz podczas kursu nurkowania PADI DEEP Diver?
techniki nurkowania głębokiego do 40 m,
nabędziesz doświadczenia w zakresie umiejętność planowania oraz organizacji nurkowań głębokich,
zapoznasz się z problemami oraz ryzykiem nurkowań poniżej 30 m głębokości,
poznasz sprzęt jaki jest potrzebny podczas wykonywania nurkowań na duże głębokości.
Co jest Ci potrzebne?
zaawansowany stopień nurkowy PADI Advanced Open Water Diver (PADI AOWD) lub zaawansowany stopień nurkowy dowolnej organizacji,
materiały szkoleniowe - otrzymasz w Centrum Nurkowym,
logbook (książka/rejestr nurkowań) w celu zarejestrowania nurkowań, które poświadczy instruktor nurkowania,
dwie fotografie.
Jak długo trwa taki kurs?
Jeden weekend.
Co będziesz robić?
Podczas programu kursu nurkowania PADI DEEP Diver wymagane obok teorii, wykonanie czterech nurkowań: dwa w zakresie 20-30 m oraz dwa w zakresie głębokości 30-40m.
Podczas każdego nurkowania wykonasz ćwiczenia razem z Instruktorem nurkowania.
Dlaczego warto?
Po kursie nurkowania głębokiego PADI DEEP Diver będziesz mógł planować oraz nurkować do głębokości 40 m w parze z partnerem, który również posiada taki stopień wyszkolenia bez bezpośredniej asekuracji instruktora nurkowania.
Otworzą się przed Tobą nowe możliwości nurkowania na głębokości, które do tej pory nie były dla Ciebie dostępne, a zarazem będziesz mógł zanurzyć się na ciekawych wrakach, nurkować przy scianach, czy odwiedzić głebokie groty bez ich ekploracji.
Kurs nurkowania PADI DEEP Diver jest zaliczany do grupy specjalizacji potrzebnych do stopnia PADI Master Scuba Diver (PADI MSD).
Co potrzebujesz, aby spróbować?
Minimalny wiek: 18 lat,
Certyfikat PADI Advanced Open Water Diver (PADI AOWD)

 • PADI Deep Diver Kurs nurkowania głębokiego

  Techniki nurkowania głębokiego do 40 m, nabędziesz doświadczenia w zakresie umiejętność planowania oraz organizacji nurkowań głębokich, zapoznasz się z problemami oraz ryzykiem nurkowań poniżej 30 m głębokości.

 • PADI Wreck Diver Kurs nurkowania wrakowego

  Podczas kursu nabędziesz wiedzę z zakresu bezpiecznej techniki nurkowania na wrakach ze szczególnym naciskiem na umiejętności jak uniknąć najczęściej występujących zagrożeń.

 • PADI Ice Diver Kurs nurkowania podlodwego

  Zapoznasz się z technikami, potencjalnymi problemami i ryzykiem jakie można spotkać podczas nurkowań podlodowych. Poznasz specjalistyczny sprzęt, uprzęże, liny asekuracyjne, śruby lodowe oraz sposoby prawidłowego ich użycia.

 • PADI Dry Suit Diver Kurs nurkowania w suchym skafandrze

  Podczas kursu nabędziesz wiedzę z zakresu bezpiecznej techniki nurkowania w suchym skafandrze ze szczególnym naciskiem na ćwiczenie umiejętności doskonalenia pływalności w nowym sprzęcie.

 • PADI Peak Performance Buoyancy Kurs doskonałej pływalności

  Umiejętność idealnego wyważenie w pełnym sprzęcie nurkowym. Nauczysz się kontrolowania swojej pływalności podczas nurkowania. Nauczysz się prawidłowej pracy płetwami oraz poznasz nowe techniki płyywania w płetwach.

 • PADI Underwater Navigation Kurs nawigacji podwodnej

  Podczas kursu nawigacji podwodnej nauczysz się wykorzystywać kompas podczas nurkowania, zdobędziesz wiedzę o metodach nawigacji podwodnej w naturalnych warunkach nurkowych.

 • PADI Night Diver Kurs nurkowania nocnego

  Podczas kursu nurkowanie nocnego zdobędziesz wiedzę z zakresu bezpiecznej techniki nurkowania w nocy ze szczególnym naciskiem na umiejętności jak uniknąć najczęściej występujących zagrożeń.

 • PADI Enriched Air Diver Kurs nurkowania nitroxowego

  Umiejętność bezpiecznego nurkowania na mieszance oddechowej Nitrox EAN32 i EAN36. Będziesz przygotowany do rozpoczęcia zaawansowanego kursu nurkowania Advanced Nitrox Diver w dowolnej organizacji. 

 • Włocławskie Centrum Nurkowe Jacques 

  ul. Wysoka 12, 87-800 Włocławek

  Tel. +48 692 316 131 

  Tel. +48 664 377 300 

  wloclawskiecentrumnurkowe@wp.pl

Script logo
Napisz do nas