Aktualności

JUŻ PO RAZ 13 WŁOCŁAWSKI KLUB NURKOWY ZAGRA Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
 

Włocławski Klub Nurkowy Jacques i Włocławskie Centrum Nurkowe Mr Jacques zaprasza do udziału w akcji "Pierwszy oddech pod wodą".
Akcja wspierająca XXVI Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14.01.2018 r. w godz. 10:00-14:00, na Międzyosiedlowym Basenie Miejskim przy ulicy Wysokiej 12.

 

Jako Włocławski Klub Nurkowy Jacques WOŚP, wspieramy od początku istnienia klubu, czyli od 2006 r. i jest to już nasz 13 raz! Dzięki pomocy i zaangażowaniu członków klubu, co roku systematycznie zasilamy konto WOŚP.
W tym roku zapraszamy Was ponownie do udziału w akcji:
"PIERWSZY ODDECH POD WODĄ".

Uczestnikiem akcji może być każda osoba, która chce zanurkować w kompletnym sprzęcie płetwonurka pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów Włocławskiego Klubu Nurkowego Jacques.
Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest:
1. Zgłoszenie do dnia 12.01.2016r.
2. Złożenie datku do puszki na rzecz WOŚP
3. Wypełnieniu ankiety zdrowotnej
4. Podpisanie ankiety o zrozumieniu ryzyka związanego z nurkowaniem
5. Podpisanie przyjęcia odpowiedzialności związanej z nurkowaniem
6. Zaliczenie testu z umiejętności pływania na dystansie 200 m po powierzchni w sprzęcie ABC (maska, fajka, płetwy).
Po złożeniu datku, podpisaniu wszystkich dokumentów, oraz pozytywnym zaliczeniu testu pływania w ABC każdemu uczestnikowi przydzielony zostaje instruktor, który udziela dokładnej instrukcji na temat przebiegu nurkowania, pomaga dopasować sprzęt, ubrać sprzęt, oraz zabezpiecza cały przebieg nurkowania.
Nurkowanie odbywa się na płytkiej lub głębokiej części basenu w zależności od chęci i umiejętności osoby nurkującej.
Każda osoba biorąca udział w akcji otrzymuje dyplom uczestnictwa oraz płytę ze zdjęciami z przebiegu akcji, w tym również zdjęcia spod wody. Informacje na temat w/w akcji oraz zapisy:

Włocławskie Centrum Nurkowe Mr Jacques
ul. Wysoka 12, 87-800 Włocławek
692-316-131 Sławomir Mularski
e-mail: WloclawskieCentrumNurkowe@wp.pl


Zabierzcie również waszych bliskich i znajomych, którzy chcą spróbować nurkowania, a przede wszystkim zasilić konto WOŚP.
Członkowie Włocławskiego Klubu Nurkowego Jacques, którzy są chętni do pomocy proszę o zgłoszenia sms tel: 692 316 131. 
Ponadto poproszę o udostępnienie na waszych profilach informacji o organizowanej przez nas akcji.

 • Cykl wykładów połączony z imprezą integracyjną.

  Włocławskie Centrum Nurkowe JACQUES zaprasza na imprezę nurkową tzn.cykl wykładów połączony z imprezą integracyjną. Już po raz drugi organizujemy imprezę nurkową mającą na celu przybliżenie podwodnego świata i nie tylko.

 • Sharm El Sheikh w maju 2015

  Oferta ważna 2 tygodnie !
  Sharm to jeden z największych kurortów turystycznych w Egipcie. Być może dlatego przez wielu nurków przyzwyczajonych do spokojnego, kameralnego Dahab miejsce to jest niedoceniane pod względem bogactwa życia podwodnego.

 • Egipt 8-15.11.2014 MARSA ALAM

  Zapraszam na wylot do Marsa Alam 08.11 - 15.11- TERMIN Z DŁUGIM WEEKNEDEM (8d / 7n) Hotel 5 ***** Położony bezpośrednio przy plaży i rafie koralowej, stwarzającej doskonałe warunki do nurkowania z maską i rurką.

 • Podsumowanie XXII Finału WOŚP

  Wszystkie osoby, które były zaangażowane w naszą akcję "PIERWSZY ODDECH POD WODĄ" organizowaną w ramach XXII Fianłu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Zarząd Klubu zaprasza w środę 15 stycznia 2014r.

 • Egipt - MARSA EL ALAM

  Marsa El Alam to nieduża egipska mieścina. W jej rejonie, wzdłuż brzegu, na przestrzeni kilkudziesięciu kilometrów usytuowane są hotele korzystające jakoby ze spokoju i oddalenia tego miejsca od "reszty świata".

 • XXII Finał WOŚP z WKN JACQUES

  Drodzy Klubowicze!!!Przed nami XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jako Włocławski Klub Nurkowy Jacques WOŚP wspieramy od początku istnienia klubu, czyli od 2006r i jest to nasz już ósmy raz ! Dzięki Waszemu zaangażowaniu i pomocy co roku systematycznie zasilamy konto WOŚP. W tym roku zapraszamy Was ponownie do pomocy przy organizowaniu akcji

 • Kurs nurkowania Płetwonurek CMAS P1 Włocławek

  Zapraszamy na podstawowy kurs nurkowania CMAS P1 uprawnienia nurkowania do 20 m, oraz kurs napełniania zbiorników ciśnieniowych.

 • Nauka Pływania Włocławek

  Serdecznie zapraszamy na naukę pływania w szkole pływania Mr Jacques we Włocławku. Zajęcia zaczynamy już od września !

 • Zakrzówek

  Najbliższą sobotę i niedzielę jedziemy ponurkować w kamieniołomie Zakrzówek w Krakowie. Wyjazd w sobotę o godz 4:45.

  Info i zapisy 692 316 131 

   

 • Otwarcie sezonu 2013 w bazie MR JACQUES

  W dniu 1. czerwca 2013 r. w Bazie Nurkowej Mr Jacques nad Jeziorem Orłowskim organizujemy otwarcie sezonu nurkowego 2013! 

 • Włocławskie Centrum Nurkowe Jacques 

  ul. Wysoka 12, 87-800 Włocławek

  Tel. +48 692 316 131 

  Tel. +48 664 377 300 

  wloclawskiecentrumnurkowe@wp.pl

Script logo
Napisz do nas