PADI Enriched Air Diver Kurs nurkowania nitroxowego

Dlaczego warto?
Podczas Kursu Specjalizacyjnego PADI Nitrox zapoznasz się z procedurami oraz zasadami bezpiecznego nurkowania na Nitrox'ie. Poznasz niebezpieczeństwa i zagrożenia jakie wiąrzą się z nurkowaniem na tej nowej mieszance oddechowej dla Ciebie,. Zapoznasz się z ryzykiem oraz korzyściami, jak również poznasz teorią bezdekompresyjnego nurkowania na wzbogaconym powietrzu zawierającym od 22% do 40% tlenu w mieszaninie oddechowej. Nauczysz się nurkowania na najpopularniejszych mieszankach oddechowych EAN32 i EAN36 (również znanymi jako NOAA Nitrox I i II). Nauczysz się właściwych procedur, które zapewniają nurkom bezpieczeństwo pod wodą. Poznasz realne wady i zalety nurkowania na wzbogaconym powietrzu jakim jest Nitrox.
Co uzyskasz po tym kursie?
Umiejętność bezpiecznego nurkowania na mieszance oddechowej Nitrox EAN32 i EAN36,
Będziesz przygotowany do rozpoczęcia zaawansowanego kursu nurkowania Advanced Nitrox Diver w dowolnej organizacji.
Co jest Ci potrzebne?
stopień PADI Open Water Diver (PADI OWD) lub podstawowy stopień nurkowy dowolnej organizacji nurkowej,
25 zalogowanych nurkowań,
materiały szkoleniowe - otrzymasz w Centrum Nurkowym,
logbook (książka/rejestr nurkowań) w celu zarejestrowania nurkowań, które poświadczy instruktor nurkowania,
dwie fotografie,
badania lekarskie świadczące o braku przeciwwskazań do przystąpienia do kursu nurkowania BASIC Nitrox.
Jak długo trwa taki kurs?
Dwa dni zajęć teoretycznych.
Co będziesz robić?
Podczas programu kursu nurkowania PADI Basic Nitrox wymagane jest obok dwudniowej teorii, wykonanie jedno nurkowanie na tej nowej dla Ciebie mieszance oddechowej do około 30 m głębokości.
Dlaczego warto?
Nurkowanie na Nitrox'ie otwiera nowe możliwości w nurkowaniu rekreacyjnym oraz jest początkiem przygody z nurkowaniem technicznym,
Kurs PADI Basic Nitrox Diver jest zaliczany do grupy specjalizacji potrzebnych do stopnia PADI Master Scuba Diver (PADI MSD).
Co potrzebujesz, aby spróbować?
Minimalny wiek: 15 lat,
Certyfikat PADI Open Water Diver (PADI OWD).

Cena zawiera koszt certyfikatu.

 • PADI Deep Diver Kurs nurkowania głębokiego

  Techniki nurkowania głębokiego do 40 m, nabędziesz doświadczenia w zakresie umiejętność planowania oraz organizacji nurkowań głębokich, zapoznasz się z problemami oraz ryzykiem nurkowań poniżej 30 m głębokości.

 • PADI Wreck Diver Kurs nurkowania wrakowego

  Podczas kursu nabędziesz wiedzę z zakresu bezpiecznej techniki nurkowania na wrakach ze szczególnym naciskiem na umiejętności jak uniknąć najczęściej występujących zagrożeń.

 • PADI Ice Diver Kurs nurkowania podlodwego

  Zapoznasz się z technikami, potencjalnymi problemami i ryzykiem jakie można spotkać podczas nurkowań podlodowych. Poznasz specjalistyczny sprzęt, uprzęże, liny asekuracyjne, śruby lodowe oraz sposoby prawidłowego ich użycia.

 • PADI Dry Suit Diver Kurs nurkowania w suchym skafandrze

  Podczas kursu nabędziesz wiedzę z zakresu bezpiecznej techniki nurkowania w suchym skafandrze ze szczególnym naciskiem na ćwiczenie umiejętności doskonalenia pływalności w nowym sprzęcie.

 • PADI Peak Performance Buoyancy Kurs doskonałej pływalności

  Umiejętność idealnego wyważenie w pełnym sprzęcie nurkowym. Nauczysz się kontrolowania swojej pływalności podczas nurkowania. Nauczysz się prawidłowej pracy płetwami oraz poznasz nowe techniki płyywania w płetwach.

 • PADI Underwater Navigation Kurs nawigacji podwodnej

  Podczas kursu nawigacji podwodnej nauczysz się wykorzystywać kompas podczas nurkowania, zdobędziesz wiedzę o metodach nawigacji podwodnej w naturalnych warunkach nurkowych.

 • PADI Night Diver Kurs nurkowania nocnego

  Podczas kursu nurkowanie nocnego zdobędziesz wiedzę z zakresu bezpiecznej techniki nurkowania w nocy ze szczególnym naciskiem na umiejętności jak uniknąć najczęściej występujących zagrożeń.

 • PADI Enriched Air Diver Kurs nurkowania nitroxowego

  Umiejętność bezpiecznego nurkowania na mieszance oddechowej Nitrox EAN32 i EAN36. Będziesz przygotowany do rozpoczęcia zaawansowanego kursu nurkowania Advanced Nitrox Diver w dowolnej organizacji. 

 • Włocławskie Centrum Nurkowe Jacques 

  ul. Wysoka 12, 87-800 Włocławek

  Tel. +48 692 316 131 

  Tel. +48 664 377 300 

  wloclawskiecentrumnurkowe@wp.pl

Script logo
Napisz do nas